Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Poniedziałek, 16 września 2019 r. Do WAKACJI tylko 284 dni.    
Terminarz
Klasy 0-III
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Projekty
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie 0-III

Klasy IV-VIII
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Projekty
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - powiatowe
  - rejonowe
  - woj. i ogólnopolskie
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie IV-VIII

Klasy 0-VIII
» Wszystkie 0-VIII



Archiwum
Rok szkolny:
» 2019/2020
» 2018/2019
» 2017/2018
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008

» lata poprzednie
 Terminarz imprez i uroczystości

Terminarz konkursów, wycieczek, imprez, sprawdzianów.
Rok szkolny 2010/2011

Klasy: Wszystkie   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOdpowiedzialnyUczestnicyUwagiRegulaminJak było?
Szkolny Konkurs na Najbardziej Zadbaną Izbę Lekcyjną kl. IV-VI 30.09.2010 B. Ringwelska  uczniowie klas IV - VI      
Szkolny Konkurs na Najbardziej Zadbaną Izbę Lekcyjną kl. I-III 30.09.2010 E. Bonkowska        
Gminny Konkurs Plastyczny 26.10.2010 M. Knitter, M. Łangowska  uczniowie klas I - III      
Andrzejki - Szkoła filialna w Łubnej 30.10.2010 E. Kościańska, R. Szymańska  uczniowie klas I-III Szkoły filialnej w Łubnej      
Ślubowanie uczniów klas I 05.11.2010 S. Sikora, M. Brańka, E. Krieger  uczniowie klas I     czytaj
I Przegląd Piosenki "Szkolne talenty wokalne" 18.11.2010 A. Borysiuk, W. Kamińska  uczniowie klas II-VI   czytaj czytaj
Szkolny Konkurs Matematyczny 26.11.2010 J. Fryzowska, J. Kowalewska        
Szkolny Konkurs Wiedzy o patronie J. Korczaku 02.12.2010 B. Sobczak, J. Słomińska        
Konkurs na Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy 02.12.2010 Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki i SP nr 1 Czersk  wszyscy uczniowie SP1   czytaj  
Mikołajki w Szkole filialnej w Łubnej 06.12.2010 E. Kościańska, R. Szymańska  uczniowie klas I - III Szkoły filialnej w Łubnej      
Loteria Mikołajkowa 06.12.2010 G. Papierowska, J. Słomińska, I. Rudnik        
Spotkanie wigilijne - Jasełka 22.12.2010 E. Kościańska, R. Szymańska  uczniowie klas I - III Szkoły filialnej w Łubnej      
Jasełka 22.12.2010 I. Rudnik, J. Słomińska        
Gminny Konkurs Grafiki Komputerowej "Kartka świąteczna wykonana techniką komputerową" 22.12.2010 E. Bonkowska, C. Kliczkowska  uczniowie klas I - III   czytaj czytaj
V Konkurs Informatyczny Bóbr 13.01.2011 K. Kosecki  uczniowie klas IV - VI     czytaj
Dzień Seniora w Szkole filialnej w Łubnej 14.01.2011 E. Kościańska, R. Szymańska        
Szkolny Konkurs Recytatorski 14.01.2011 R. Peplinska, J. Kowalewska        
Bal Karnawałowy - Szkoła filialna w Łubnej 05.02.2011 E. Kościańska, R. Szymańska  uczniowie klas I - III Szkoły filialnej w Łubnej      
Szkolny Konkurs Matematyczny "Zabawa z matematyką" dla uczniów klas III i IV 11.02.2011 J. Fryzowska, J. Kowalewska, I. Fierek, J. Namirowska  uczniowie klas III i IV      
Gminny Konkurs Recytatorski 20.02.2011 H. Fryca, R. Peplinska        
Bal Karnawałowy 21.02.2011 J. Kulesza, E. Rutkowska, M. Kiełpińska-Chełminiak, E. Bonkowska        
Szkolny Konkurs Czytelniczy dla klas III 11.03.2011 W. Kamińska, U. Sroka        
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangurek 2011" 15.03.2011 opiekun: J. Fryzowska        
Powitanie Wiosny 21.03.2011 E. Kościańska, R. Szymańska  uczniowie klas I - III Szkoły filialnej w Łubnej      
Dzień Ziemi kl. I 20.04.2011 M. Brańka, W. Kamińska        
Dzień Ziemi kl. II 20.04.2011 J. Kulesza, E. Rutkowska        
Dzień Ziemi kl. III 20.04.2011 M. Knitter, M. Łangowska        
Szkolny Konkurs Ortograficzny 20.04.2011 C. Kliczkowska, M. Kiełpińska - Chełminiak        
Konkurs na najlepszego zbieracza plastikowych nakrętek kwiecień 2011 Agnieszka Wiencelewska  uczniowie klas I - VI   czytaj  
VII Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej 07.05.2011 M. Knitter, M. Łangowska        
Pomorski Konkurs Ortograficzny 10.05.2011 opiekun: M. Kiełpińska-Chełminiak, C. Kliczkowska        
Badanie osiągnięć edukacyjnych uczniów klas IID, IIF, II Łubna w zakresie wybranych treści edukacji matematycznej 10.05.2011 C. Kliczkowska, U. Sroka, M. Brańka, E. Krieger  uczniowie klas IID, IIF, II Łubna      
Ogólnopolskie Badanie Umiejętności Trzecioklasistów klas IIIA, IIIB, IIIC, IIID, IIIE, IIIF, III Malachin, III Łubna 11.05.2011 J. Kulesza, J. Fryzowska, J. Kowalewska, E. Krieger  uczniowie klas IIIA, IIIB, IIIC, IIID, IIIE, IIIF, III Malachin, III Łubna      
Badanie osiągnięć edukacyjnych uczniów klas IA, IC, I Łubna w zakresie wybranych treści edukacji matematycznej 12.05.2011 M. Łangowska, E. Bonkowska, B. Sobczak, E. Krieger  uczniowie klas IA, IC, I Łubna      
Turniej rekreacyjno - sportowy dla uczniów klas I 20.05.2011 E. Rutkowska, J. Kulesza        
XI Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych 20.05.2011 M. Brańka, S. Sikora        
Pomorski Konkurs Matematyczny 20.05.2011 opiekun: J. Kowalewska, J. Fryzowska        
Gminny Konkurs Matematyczny Rytel 2011 21.05.2011 opiekun: J. Kowalewska, J. Fryzowska        
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne wakacje" 31.05.2011 E. Bonkowska, K. Kosecki, I. Fierek  uczniowie szkół podstawowych z całej Polski    czytaj czytaj
Gminny "Konkurs na Baśń" dla uczniów klas III 31.05.2011 R. Peplinska, G. Papierowska        
Święto Mamy i Taty w Szkole filialnej w Łubnej 17.06.2011 E. Kościańska, R. Szymańska        
Konkurs - zabawa dla dzieci 6-letnich 17.06.2011 I. Rudnik, J. Słomińska        

Aktualizacja: Nauczyciele SP1 Czersk
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2019/2020, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Oddziały przedszkolne
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA ÓSMOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2019/2020
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Regulaminy
Konkursy 2018/2019

Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"

REGULAMIN
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2019
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
43098349 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2019
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone