Biuletyn Informacji publicznej  Stowarzyszenie Przyjaciół "Jedynki"Szkoła Promująca Zdrowie
   GłównaPocztaKontaktE–podręcznikiGoogle AppsOffice 365E-dziennikPlan lekcji
Wtorek, 21 sierpnia 2018 r. Do końca WAKACJI tylko 12 dni.    
Terminarz
Klasy I-III
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie I-III

Klasy IV-VI
» Uroczystości szkolne
» Apele
» Konkursy
  - szkolne
  - gminne
  - inne
» Wycieczki
» Ewaluacja
  - zewnętrzne
  - wewnętrzne
» Zadowy sportowe
  - szkolne
  - gminne
  - inne
» Sprawy różne
» Wszystkie IV-VI

Klasy I-VI
» Wszystkie I-VI



Archiwum
Rok szkolny:
» 2016/2017
» 2015/2016
» 2014/2015
» 2013/2014
» 2012/2013
» 2011/2012
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008

» lata poprzednie
 Terminarz imprez i uroczystości

Terminarz konkursów, wycieczek, imprez, sprawdzianów.
Rok szkolny 2008/2009

Klasy: Wszystkie   Dział: Wszystkie
NazwaTerminOdpowiedzialnyUczestnicyUwagiRegulaminJak było?
Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009 1 września 2008 - godz. 9.15 - boisko szkolne Dyrekcja         
Ogólnopolski Konkurs Informatyczny BÓBR 24 listopada 2008 K. Kosecki  kl. IV-VI     czytaj
Próbny sprawdzian klas VI 03 listopada 2008 D. Oksentowicz  uczniowie klas VI      
Ślubowanie uczniów klas I 6 listopada 2008 M. Brańka, S. Sikora  klasy I     czytaj
Święto Szkoły dla kl. IV-VI 6 listopada 2008 Dyrekcja  kl. IV - VI   czytaj  
Święto Szkoły dla kl. I-III 6 listopada 2008 Dyrekcja  klasy I-III   czytaj  
Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny Języka polskiego z Historią - eliminacje szkolne 07 listopada 2008 Maria Gerowska  uczniowie klas IV - VI      
Gminny Konkurs Plastyczny listopad 2008r. M. Łangowska, M. Knitter        
Wojewódzki Konkurs Interdyscyplinarny Matematyka z Przyrodą - eliminacje szkolne 19 listopada 2008 Anna Połom  uczniowie klas IV - VI      
Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły J. Korczaku listopad 2008 r. J. Słomińska, B. Sobczak  uczniowie klas III      
Szkolny Konkurs Matematyczny "Matematyka dla dziecka" listopad 2008 r. J. Fryzowska, J. Kowalewska, I. Fierek, J. Namirowska        
Konkurs na stroik do 3.12.2008 Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki i SP nr 1  uczniowie kl. I-VI   czytaj  
Loteria Mikołajkowa grudzień 2008 r. I. Rudnik, J. Słomińska  uczniowie klas I - VI      
Etap szkolny Gminnego Konkursu " Kartka świąteczna wykonana techniką komputerową" grudzień 2008 r./styczeń 2009 r. E. Bonkowska, C. Kliczkowska        
Jasełka, spotkanie z Gwiazdorem grudzień 2008 r. C. Kliczkowska, M. Kiełpińska - Chełminiak/ L. Pozorska, J. Jażdżewska  uczniowie klas I - III      
Gminny Konkurs "Kartka świąteczna wykonana techniką komputerową" grudzień 2008 r. E. Bonkowska, C. Kliczkowska        
Szkolny Konkurs Recytatorski styczeń/luty 2009 r. R. Peplińska, J. Kowalewska        
Szkolny Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas III styczeń 2009 r. W. Kamińska, U. Sroka  uczniowie klas III      
Bal Karnawałowy styczeń/luty 2009 r. E. Rutkowska, J. Kulesza, C. Kliczkowska, I. Rudnik, M. Kiełpińska - Chełminiak, E. Bonkowska  uczniowie klas I - III      
Gminny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z poezją" luy 2009 r. R. Peplińska, H. Fryca        
Badanie osiągnięć edukacyjnych uczniów klas VI w zakresie czytania ze zrozumieniem 03 marca 2009 H. Mrozińska  uczniowie klas VI b, VI e, VI f      
Gminny Konkurs "Co wiem o Unii Europejskiej" marzec 2009 r. M. Adamczyk        
Sprawdzian szóstoklasisty 2 kwietnia 2009 OKE Gdańsk  uczniowie klas VI     czytaj
Gminny Konkurs Regionalny "Tradycje i zwyczaje wokół nas" marzec/kwiecień 2009 r. E. Rutkowska, J. Fryzowska        
Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej kwiecień 2009 r. M. Knitter, M. Łangowska        
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III marzec/kwiecień 2009 r. C. Kliczkowska, M. Kiełpińska - Chełminiak  uczniowie klas III      
Badanie osiągnięć edukacyjnych uczniów klas Va,c w zakresie wybranych treści programowych z matematyki 16 kwietnia 2009 I. Fierek  uczniowie klas V a i V c      
Dzień Ziemi kwiecień 2009 r. M. Knitter, M. Łangowska, E. Rutkowska, J. Kulesza, L. Pozorska        
Test kompetencji klas V 28 kwietnia 2009 D. Oksentowicz  uczniowie klas V      
Szkolny Konkurs Twórczości Artystycznej marzec/kwiecień 2009 r. M. Adamczyk, K. Reszczyńska        
Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III kwiecień 2009 r. J. Fryzowska, J. Kowalewska  uczniowie klas III      
Badanie osiągnięć edukacyjnych uczniów klas Ib, Id, IMalachin,
w zakresie wybranych treści edukacji polonistycznej 
kwiecień/maj 2009 r. J. Kulesza, J. Fryzowska, J. Kowalewska, E. Krieger  uczniowie klas Ib, Id, I Malachin Analiza wyników, określenie słabych i mocnych stron.
Przedstawienie wyników uczniom, rodzicom, Radzie Pedagogicznej 
   
Badanie osiągnięć edukacyjnych uczniów klas IIb, IIf, II Łubna, w zakresie wybranych treści edukacji polonistycznej kwiecień/maj 2009 r. M. Łangowska, E. Bonkowska, B. Sobczak, E. Krieger
 
uczniowie klas IIb, IIf, II Łubna Analiza wyników, określenie słabych i mocnych stron.
Przedstawienie wyników uczniom, rodzicom, Radzie Pedagogicznej 
   
Badanie osiągnięć edukacyjnych uczniów klas IIIa, IIIb, IIIMalachin, w zakresie wybranych treści edukacji matematycznej kwiecień/maj 2009 r. C. Kliczkowska, U. Sroka, E. Krieger   uczniowie klas IIIa, IIIB, III Malachin Analiza wyników, określenie słabych i mocnych stron.
Przedstawienie wyników uczniom, rodzicom, Radzie Pedagogicznej 
   
Gminny Konkurs - Małe Formy Teatralne maj 2009 r. M. Brańka, S. Sikora  uczniowie klas I - III      
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje" do 31 maja 2009 E. Bonkowska, K. Kosecki  uczniowie szkół podstawowych z całego kraju   czytaj czytaj
Gminny Konkurs na Baśń dla uczniów klas III maj/czerwiec 2009 r. R. Peplińska, G. Papierowska  uczniowie klas III      
Szkolny Konkurs "Najbardziej zadbana izba lekcyjna" 1.10.2008 r. - 1.06.2009 r. E. Bonkowska, I. Rudnik        
Konkurs - zabawa wiedzy o szkole dla dzieci sześcioletnich czerwiec 2009 r. I. Rudnik, J. Słomińska        

Aktualizacja: Dyrekcja SP1 Czersk
Podręczniki
Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2018/2019, które należy zakupić we własnym zakresie
Klasy 1-8
Menu
DLA RODZICÓW
DLA NAUCZYCIELI
PANEL INFORMACYJNY
DLA SZÓSTOKLASISTY

Menu obiadowe

Prawo szkolne
O szkole
Czersk i okolice
Stowarzyszenie

SU
ZHP
Pedagog i psycholog
Logopeda
Rzecznik Praw Ucznia
Rycerstwo

Zajęcia pozalekcyjne
Kategorie newsów
Terminarz 2017/18
Sukcesy i uroczystości

Promocja Zdrowia
Ekologia
Sport
Żeglarstwo
Języki obce i regionalne
Biblioteka
Świetlica

Opracowania n-li
Plan lekcji

Najlepsi uczniowie
Gazetka szkolna
Rozrywka
Różne
Dla ucznia
Turnieje AGAR.IO
AGARIO-2016
AGARIO-2017

E-Matematyk Roku
Wszystko o konkursie
Logowanie

Zadania i ćwiczenia:
Zadania interaktywne

Przedmioty
Technika:
Technika (K.Mróz)

Historia:
Historia (M.Talewski)

Informatyka:
Informatyka (K.Kosecki)
Nasze Konkursy
Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Bezpieczne Wakacje"
Wyniki poprzednich edycji konkursu:
rok 2018
rok 2017
rok 2016
rok 2015
rok 2014
rok 2013
rok 2012
rok 2011
rok 2010
rok 2009
rok 2008
rok 2007
rok 2006
Księga gości
KSIĘGA GOŚCI

STARA KSIĘGA GOŚCI
Shoutbox
Zaloguj się, by móc pisać w shoutbox.

szynka23
23.02.17 19:08
5c w agar.io wygra je! je!

Marycha
27.04.16 13:37
4c najlepsza jest! Pozdro!

szynka23
18.04.16 04:28
Pozdro 4c

Irena0511
07.03.16 19:11
Pozdro dla 6a Xd

tymbarklat80
03.03.16 05:58
pozdro dla 5a

toorie
13.01.16 13:22
Pozdrówka dla 5a 2015/2016 :3

kryha24
27.06.15 13:13
Ode mnie dla wszystkich klas szustych 2015r. https://www.youtube.com/w
atch?t=27&v=hzT3NVPL_kc


Kubus1908
04.06.15 20:13
Pozdro dla 6F

kryha24
19.05.15 13:53
Wyrazy współczucia dla pani Joli Kowalewskiej i jej rodziny

Kawowy678
20.03.15 14:32
lol

Archwium
33396213 Unikalnych Wizyt
Powered by PHP-Fusion © 2003-2018
Kazimierz Kosecki SP1 Czersk
Theme Designed by: Brimstone